BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

 

Kozanoğlu Otomotiv Tar. Mak. San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak, şirketimizin rekabetçi yönünü, karlılığını, yasal uygunluğunu ve ticari imajını korumak amacıyla, temel ve destekleyici bilişim hizmetlerinin en az kesinti ile devam etmesini sağlamayı ve tüm fiziksel ve elektronik bilgi varlıklarının güvenliğini sağlamayı hedefliyoruz.

Bilgi Güvenliği Politikası gereğince Kozanoğlu Otomotiv;

 

  • Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin ISO 27001:2013 standardı gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante etmeyi, belgelendirmeyi ve sürekli iyileştirmeyi,
  • Bilgi güvenliği ile ilgili tüm yasal mevzuat ve sözleşmelere uymayı,
  • Çalışanlarının bilgi güvenliği farkındalığını artırmayı,
  • Kozanoğlu Otomotiv’e, müşterilerine, tedarikçi ve iş ortaklarına ait her türlü bilgi varlığının gizlilik, bütünlük ve erişilebilirlik risklerinin farkında olmayı ve yönetmeyi,
  • Bilgi güvenliği alt yapısını sürekli iyileşen, gelişen ve yeni risklerin oluşmasına imkan vermeyen bir sistem haline getirmek için özveri ile çalışmayı taahhüt eder.

 

 

 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

METAL PARÇA ÜRETİM  ,OTOMOTİV YAN SANAYİ, FASON LAZER KESİM VE KIVRIM İŞLERİ KONUSUNDA ÜRETİM YAPAN VE BÖLGEDE SEKTÖRÜN ÖNCÜ KURULUŞLARINDAN OLAN KOZANOĞLU OTOMOTİV TARIM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET  LTD.ŞTİ  OLARAK KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ÇERÇEVESİNDE :

 

*TÜM FAALİYETLERİMİZDE ULUSAL , ULUSLAR ARASI KABUL EDİLMİŞ DEĞERLERE  STANDARTLARA VE İLGİLİ DİĞER ŞARTLARA UYUMU  SAĞLAMAK.

 

*TÜM ÇALIŞANLARA “SÜREKLİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİR KALİTE İLE SÜREKLİ GELİŞİM ” İN VAZ GEÇİLMEZLİĞİNİ BENİMSETMEK VE ÖZÜMSETMEK.

 

*”SAĞLIKLI İNSAN,DOĞRU PLANLAMA,UYGUN KALİTE ,VERİMLİ ÜRETİM “  PRENSİBİYLE ÇALIŞARAK MÜŞTERİLERİMİZİN FİRMAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN SÜREKLİLİĞİNİ SAĞLAMAK.

 

*FAALİYETLERİMİZİN HER AŞAMASINDA GEREKLİ DÖKÜMANTASYONU SAĞLAYARAK ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZİN İZLENEBİLİRLİĞİNİ SAĞLAMAK.

 

*SÜREKLİ İYİLEŞTİRME YAKLAŞIMI İLE ULUSAL VE ULUSLAR ARASI REKABET GÜCÜMÜZÜ ARTTIRMAK.

 

*MÜŞTERİ ODAKLI HİZMET ANLAYIŞI İLE MÜŞTERİLERİMİZİN BEKLENTİLERİNİ KARŞILAMAK VE MEMNUNİYETLERİNİN EN ÜST SEVİYEDE TUTULMASINI SAĞLAMAK.

 

*ÜRÜNLERİ ZAMANINDA ,TAM VE SORUNSUZ OLARAK TESLİM ETMEK.

 

*ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZİ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ÇERÇEVESİNDE RİSK VE FIRSAT DEĞERLENDİRMESİYLE KONTROL ALTINDA TUTMAK.

 

*İŞ SAĞLIĞI ,İŞ GÜVENLİĞİ VE ÇEVRE KONULARINA DUYARLI YAKLAŞARAK ,TEMAS HALİNDE OLDUĞUMUZ HER BİR BİREY VE ÇEVRE KOŞULLARINI EN İYİ ŞEKİLDE MUHAFAZA ETMEK.

 

 

KONULARINI ÖNCELİKLİ OLARAK GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURUYOR VE FİRMAMIZIN SORUMLULUĞU ALTINDA OLDUĞUNU TAAHÜT VE BEYAN EDİYORUZ.

VİZYON VE MİSYON

VİZYON

ULUSLARARASI KALİTE STANDARTLARINA UYGUN ÜRÜNÜ ÜRETEREK, MÜŞTERİNİN İSTEDİĞİ ZAMANDA VE ŞARTLARDA TAM, SORUNSUZ TESLİM ETMEK.

MİSYON

METAL PARÇA VE KOMPONENTLERİ ÜRETİM SEKTÖRÜNDE KATMA DEĞERİ YÜKSEK ÜRÜNÜ BEYNELMİLEL STANDARTLARDA VE ÜSTÜNDE KALİTEYLE ÜRETEREK ULUSLARARASI ARENADA ARANAN FİRMA OLMAK.